KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14235371
nr 1423 5371
Etsningar
2 st, Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Signerad, yttermått inklusive ram: 27x33-31x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:18:11
300 kr
400 kr
600 kr